„Bowiem od trzech i trzydziestu
ku trzem i trzydziestu obraca się okrąg
rdzeni połączonych w triady,
w dwudziestu dwóch literach.
(…)
O tym powiedziało
serce mojego serca
wewnętrznemu sercu
mojego wewnętrznego serca.”
Abraham Abulafia „Księga Znaku”
Marcin Sudziński (1978 r.) pszczelarz, animator kultury, kulturoznawca, fotograf, muzyk. Absolwent Państwowego Technikum Pszczelarskiego w Pszczelej Woli. Ukończył animację kultury i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Akademię Fotografii w Warszawie. W latach 2009-2015 pracował w Ośrodku „Brama Grodzka-Teatr NN” prowadząc pracownię klasycznej fotografii. Wyczyścił i zakonserwował tam około trzy tysiące szklanych negatywów z lat 1914-1939, znalezionych podczas remontu jednej ze staromiejskich kamienic (kolekcja „Twarze nieistniejącego miasta”). Od 2016 roku prowadzi pracownię fotografii w Centrum Kultury w Lublinie. Prowadzi Miejską Pasiekę Artystyczną w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, największą miejską pasiekę edukacyjną w Polsce zlokalizowaną na zielonych dachach instytucji. Za swoją działalność dla edukacji i pszczelarstwa otrzymał na SGGW w Warszawie ogólnopolską nagrodę „Pszczelarza roku 2023” w kategorii „pszczelarstwo miejskie” przyznawaną przez środowiska naukowe i pszczelaskie. Pisze i publikuje teksty z zakresu kultury i sztuki związanej z pszczołami. Działa na polu muzyki elektronicznej.
Paweł Passini – reżyser teatralny, kompozytor. Jeden z prekursorów nurtu teatru interaktywnego w Polsce. Założyciel pierwszego na świecie teatru internetowego neTTheatre. Absolwent Wydziału Reżyserii warszawskiej Akademii Teatralnej. Wcześniej studiował na Uniwersytecie Warszawskim filozofię i kulturoznawstwo. Związany z Ośrodkiem Praktyk Teatralnych „Gardzienice” i Instytutem Badania Twórczości Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu. Pracował m.in. w Izraelu, Finlandii, USA, w Indiach, we Włoszech, Grecji i na Cyprze, w swej karierze ma także epizody aktorskie. Jest laureatem Złotych Masek za „Ifigenię w Aulidzie”, „Słownik Chazarski – Dzieci Snów”, Nagrody Głównej XXIX Opolskiego Festiwalu Konfrontacje Klasyki za reżyserię „Klątwy” oraz Nagrody im. Konrada Swinarskiego za spektakl „Morrison/Śmiercisyn”. Swoje autorskie spektakle „Turandot” oraz „Kukła. Księga Blasku” prezentował na FRINGE Festival w Edynburgu, gdzie otrzymał Herald Angel i Total Theater Award.
Aleksandra Konarska – Od 2020 członkini zespołu neTTheatre jako reżyserka, scenografka i realizatorka i montażystka obrazu VR. Jako asystentka i współtwórczyni pracuje z Pawłem Passinim od 2014. Od 2021 roku scenografka zespołu Kupałowców. Założycielka interdyscyplinarnego kolektywu Naamach Groupage. Autorka scenografii i kostiumów do takich spektakli jak: „Grzeczna” (2016),”Misja Naamah. Deandronizacja” (2019) reż. Naamah Groupage Pawilon Poznań, „Dionizos 360” (2020) reż. Paweł Passini neTTheatre, „O!” (2021) chor. Anna Puzio, „Dziady” (2022) reż Paweł Passini koprodukcja neTTheatre i Kupałowców, „Ludzie, gesi, łabędzie” (2022) reż Aleksander Harcujew, „Ryt przejścia” (2022) neTTheatre reż. Paweł Passini, „Kilka słów tylko do Ciebie, które powtarzam bez końca” (2023).